Príhovor

Príhovor generálneho riaditeľa

Hlavným cieľom a filozofiou spoločnosti ATTACK , s.r.o. je vyvíjať špičkové výrobky s najvyššou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom, ktoré dosahujú najvyššiu účinnosť spaľovania s ohľadom na životné prostredie pri zachovaní priaznivej ceny.

Vážený zákazník,

výrobok ATTACK je vyrobený najmodernejšími výrobnými technológiami, ktorými disponujeme. Ako najväčší slovenský výrobca, ktorý exportuje do 49 krajín sveta, si plne uvedomujeme, že každý výrobný proces sa premieta do životnosti tohto výrobku a samozrejme Vašej spokojnosti. Preto používame iba to najlepšie od špeciálneho kotlového plechu cez presné delenie materiálu laserom, až po to najdôležitejšie – vodotesné zvary, ktoré prevádzame výhradne roboticky v presných prípravkoch, čím eliminujeme ľudský faktor.

Všetky výrobky ATTACK sú kvalitné prémiové produkty vyrobené najmodernejšou technológiou na základe najnovšieho výskumu. Výrobky majú certifikáty kvality od renomovaných skúšobní a spĺňajú podmienky na pridelenie štátnej dotácie. Som presvedčený, že s našim výrobkom budete nadmieru spokojný a bude Vám slúžiť veľa rokov.

Rudolf Bakala, generálny riaditeľ ATTACK, s.r.o.

Používaním stránok prevádzkovateľa súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií OK