Profil spoločnosti

Produktové portfólio

Produktové portfólio firmy sa vyznačuje širokým sortimentom výrobkov ATTACK, ktoré je rozlíšené podľa typu daného produktu, výkonu a druhu paliva – zemný plyn, LPG-propán, tuhé palivo alebo pelety resp. biomasa.
V súčasnosti má spoločnosť ATTACK, s.r.o. najširšie produktové portfólio výrobkov a v každej skupine je široká možnosť výberu ako v modifikáciách, tak vo výkonoch.


Modelové rady kotlov na drevo a pelety

 • Drevosplyňovacie kotlly ATTACK DP, ATTACK DPX, ATTACK SLX – 70 modelov
 • Kombinované kotly na tuhé palivo a pelety – 14 modelov
 • Peletové kotly, peletové horáky a krby – 26 modelov
 • Liatinové kotly na tuhé palivo a pelety – 22 modelov
 • Akumulačné nádrže – 78 modelov

Modelové rady kotlov na plyn

 • Solárna technika – 18 solárnych zostáv
 • Plynové nástenné kondenzačné kotly – 6 modelov
 • Plynové nástenné atmosférické kotly – 6 modelov
 • Plynové stacionárne liatinové kotly – 92 modelov
 • Zásobníky TÚV (priamo aj nepriamo ohrievané) – 4 modely

Modelové rady kotlov na elektriku

 • Nástenné elektrokotly – 4 modely

Príslušenstvo

 • Radiátory – 855 modelov
 • a Iné príslušenstvo a náhradné diely – 32 modelov

export

ATTACK, s.r.o. – európsky výrobca, exportujúci do celého sveta

Spoločnosť Attack s.r.o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky. S výrobou začal v r. 1995 so stacionárnymi kotlami a postupne rozširoval svoju výrobu na dnešnú úroveň, kedy vyrábame široký sortiment nástenných kondenzačných a nástenných atmosferických kotlov, stacionárnych kotlov, splyňovacích kotlov, kotlov na pelety, kotlov na tuhé palivo a zásobníkov TÚV.

Spoločnosť sa zaraďuje medzi stredné firmy rozprestierajúca sa na cca 5000 m2 zastavanej plochy a približne 1000 m2 nezastrešenej plochy.

Pravidelne sa zúčastňujeme na domácich a zahraničných výstavách tepelnej techniky, na ktorých firma získala celú radu ocenení od čestných uznaní až po zlaté medaile.


ocenenia

Všetky kotly sú osadené komponentami od svetových výrobcov vyrábané najmodernejšou technológiou, výroba kontrolovaná kamerovým a počítačovým systémom a testované najprogresívnejšími zariadeniami a metódami.

Ako palivové médium sa používa zemný plyn, alebo LPG-propan. Pre užívateľov biomasy ponúkame liatinové kotly na pevné palivo (drevo, uhlie, koks), alebo oceľové, drevo-splyňujúce kotly (pyrolitické), kotly na pelety, ktoré pracujú s vyššou účinnosťou a šetria životné prostredie.

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. vyrába všetky výrobky vo vlastných výrobných halách, má vlastný vývoj, konštrukciu, predaj a export na zahraničné trhy. Veľkosť firmy a zabezpečovanie všetkých činností vysoko-profesionálnym managmentom a jedným majiteľom, nám umožňuje byť flexibilnou a ústretovou firmou.


Exportné aktivity ATTACK,s.r.o.

Exportné aktivity máme rozvinuté vo viac než 46-tich krajinách sveta a ich počet stále narastá. V súčasnosti exportujeme naše výrobky do všetkých krajín EÚ, Ruska, USA, Kanady a na Nový Zéland.

Najväčší záujem v zahraničí je o moderné drevosplyňujúce a peletizačné kotly, ktoré sú v súčasnosti veľmi žiadané v Európe a na americkom kontinente ale aj o stacionárne plynové kotly, ktoré nás spoľahlivo reprezentujú až na ďalekej Sibíri.

Osobný prístup ku každému zákazníkovi, ústretové rokovania a spoľahlivosť rýchlo prerastá do vzájomnej dôvery, čo nám zabezpečuje neustály rast zákazníkov v ďalších krajinách.

Výrobný areál spoločnosti ATTACK, s.r.o. sa nacháza v severnej časti stredného Slovenska, cca 20 km od mesta Žilina.

exportne

Systém manažmentu kvality

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:

 • pre návrh a vývoj kotlov,
 • pre výrobu kotlov,
 • servis zariadení a kotlov

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. kladie vysoký dôraz na kvalitu svojich výrobkov. Je nositeľom certifikátu riadenia akosti ISO 9001 od roku 2003. Tento certifikát kvality medzinárodnej smernice certifikuje činnosti vo výskume a vývoji, výrobe, dizajne a prevádzky plynových zariadení. Schvaľovací certifikát bol odsúhlasený a udelený prestížnou londýnskou auditorskou firmou Lloyd’s Register Quality Assurance.

Náročnosť požiadaviek kladených na spoločnosť dokazuje aj nutnosť obhajoby certifikátu od certifikačnej spoločnosti LRQA každé 3 roky.

Tento systém riadenia akosti naznačuje progresivitu a pozitívny prístup firmy ATTACK, s.r.o. k zákazníkovi, ktorému týmto dokazuje svoju kvalitu čisto slovenskej tradičnej spoločnosti.

Systém managementu zároveň podtrhuje stratégiu firmy, ktorá vedie k jeho dodržovaniu, dalšiemu rozvoju a zlepšovaniu.


Výskum a vývoj

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. má vlastné výskumné a vývojové centrum, kde vývojoví a technickí pracovníci firmy každoročne inovujú a pripravujú nové zariadenia tepelnej techniky. Pri vývoji sa kladie dôraz na jednoduchosť obsluhy zariadení, moderný dizajn, enviromentálnu znášanlivosť, minimálne rozmery a samozrejme priaznivú cenu.

Všetky výrobky ATTACK sú navrhované a vyvíjané v súlade s príslušnými normami, špecifikáciami, právnymi a ostatnými predpismi. Výber komponentov do výrobkov ATTACK ® podlieha najprísnejším kritériám a môžu byť použité jedine spoľahlivé a dlhoročnou prevádzkou overené komponenty a materiály od renomovaných dodávateľov.

Pri vývoji ATTACK, s.r.o. nekooperuje s inými výrobcami, ale snaží sa byť vždy o krok vpredu pred konkurenciou.


Certifikáty

Všetky výrobky ATTACK® sú kvalitné prémiové produkty vyrobené najmodernejšou technológiou na základe najnovšieho výskumu. Výrobky majú certifikáty CE, TÜV, GOST od renomovaných skúšobní vo svete.

certifikaty

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko